Dnia -Poniedziałek, 6 Marca 2016 18:20 napisał(a) :
Witam Panie Piotrze,
Chciałem powiedzieć, że kuchnia wygląda świetnie i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Ekipa montażowa tak jak Pan mówił profesjonalna, chłopaki naprawdę znają się na robocie i z czystym sumieniem będziemy firmę polecać. W załączeniu zdjęcia od zadowolonego klienta.
Pozdrawiam P.Chęć

Dnia -Piątek, 12 Sierpnia 2017 23:35 napisał(a) :
Dzieki wielkie100% zadowoleni. Pracownicy pelna profeska.
Pozdrawiam B.Kępa

Dnia -Piątek, 17 czerwiec 2018 16:35 napisał(a) :
Dzień dobry Panie Piotrze. Chciałabym bardzo podziękować za współpracę i za meble. Firma Meblask okazała się bezkonkurencyjna od pierwszego spotkania. Pełen profesjonalizm począwszy od doradztwa, projektu aż do efektu końcowego czyli wykonania mebli. Ekipa montażowa rewelacyjna, widać że chłopaki znają się na swoim fachu a do tego bardzo sympatyczni. Jeszcze raz dziękuję, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.
Z poważaniem A.Pyda

Dnia -Poniedziałek, 3 Czerwca 2019 12:35 napisał(a) :
Witam Panie Piotrze,
Bardzo dziękuję za profesjonalne doradztwo i wykonanie mebli kuchennych. Jestem bardzo zadowolony z wykonania i montażu mebli, ekipa która montowała kuchnie - pełna profeska.
Pozdrawiam M.Biel

Dnia -Poniedziałek, 14 sierpnia 2019 17:35 napisał(a) :
Dzień dobry
Jestem bardzo zadowolony z realizacji zabudowy kuchennej w moim mieszkaniu przez firmę MEBLASK. Meble zostały wykonane bardzo profesjonalnie, wszystko jest dokładnie dopasowane i działa bez najmniejszych zarzutów. Zabudowa idealnie komponuje się ze sprzętem AGD oraz pozostałymi elementami wyposażenia mieszkania. Montaż przebiegł bardzo sprawnie i bez problemów, a panowie pozostawili po sobie czyste i posprzątane mieszkanie. Następnego dnia po montażu mebli miałem umówioną firmę na pomiar blatu. Rzadko się zdarza żeby jeden fachowiec chwalił drugiego, a kamieniarz mi powiedzieli: „ O widać że stolarz pomyślał. Nie często to się zdarza.” Chodziło mu o to, że meble są idealnie przygotowane pod blat i nie muszą już nic w nim przerabiać.
Pozdrawiam R.Paczos